Monetų kaupimas/saugojimas

 

Eurocoins.lt registruotiems lankytojams nemokamai teikiama monetų kaupimo/saugojimo paslauga. Lankytojas užsisakęs norimas monetas, pasirinkdamas pristatymo būdą, gali rinktis „Monetų saugojimas iki atsiėmimo“ ir jo apmokėtas užsakymas bus saugomas nemokamai iki 365 dienų (1 metus).

Lankytojas saugomas monetas gali kaupti neribotai, t.y. kiekvienas naujas apmokėtas užsakymas gali būti pridedamas saugoti prie jau saugomų Lankytojo užsakymų, t.y. monetų kiekio kaupimas neribojamas. Visi saugomi užsakymai bus matomi Lankytojo paskyroje, kaip „Saugoma“.

Lankytojas asmeniškai bet kada vienerių metų laikotarpyje gali atsiimti savo užsakytas saugomas monetas Vilniuje (ar kitame Lietuvos mieste pagal galimybes) gyvai iš rankų (privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą) arba visos sukauptos saugomos monetos gali būti išsiųstos lankytojui su paskutiniu užsakymu, pasirinkus pristatymo būdą ir pastabose nurodžius, kad kartu išsiųsti ir sukauptas saugomas monetas.

Lankytojas savo paskyroje prie užsakymo gali nurodyti kitą asmenį, kurį įpareigoja atsiimti Lankytojo sukauptas saugomas monetas. Tokiu atveju, įpareigotas asmuo, atsiimdamas monetas, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

arrow_upward